Series
Ratings
313
VIPRated ★ 2.0
Woman of 9.9 BillionRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5
Drop-out Teacher Returns to SchoolRated ★ 3.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- 모토카레Rated ★ 4.0
- Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 3.0
Shotgun MarriageRated ★ 3.0
Summer SnowRated ★ 3.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0- GokusenRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5