Movies
Ratings
500
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
DumboRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0