Series
Ratings
128
Spring FeverRated ★ 5.0
Wonder ManRated ★ 4.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Reincarnation LoveRated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 3.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.0