Series
Ratings
143
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Lucky StarRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- BonobonoRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5