Movies
Ratings
112- By Another NameRated ★ 0.5
- Quiet FiresRated ★ 5.0
- In Our DayRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
WishRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0