Movies
Ratings
91
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
FriendRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0