Series
Ratings
166
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Tuca & BertieRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0