Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Hunters Season 2Rated ★ 2.5
Hunters Season 1Rated ★ 2.5
AjinRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- AjinRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
The Four SeasonsRated ★ 2.0
BootsRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0