Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0