Series
Ratings
18
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Before We Get MarriedRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5- Combat HospitalRated ★ 0.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Jeon Woo ChiRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 0.5
MonstarRated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.5