Titles you rated
MulberryRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.5- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Why has Bodhi Dharma Left for the EastRated ★ 5.0
96 MinutesRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.5
Raging BullRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0