Series
Ratings
60
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5