Movies
Ratings
31
WALL-ERated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.5
2012Rated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 1.0
PunchRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 1.5
August RushRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
UpRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 4.5
TangledRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.5