Series
Ratings
33
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 3.5