Series
Ratings
94
Kill la KillRated ★ 5.0
Colombo Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 1.5
The IT CrowdRated ★ 2.5
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 1.0
Lie to MeRated ★ 2.0
Mr. RobotRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 1.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0