Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
Part-time SpyRated ★ 1.0
MoanaRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5