Movies
Ratings
218
PaddingtonRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 5.0
On a Magical NightRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Young & BeautifulRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Belle de JourRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Westwood: Punk, Icon, ActivistRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0