Movies
Ratings
111
Kick-AssRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0