Series
Ratings
135- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 1.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.0
VRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
MediumRated ★ 5.0
MRated ★ 3.0- VRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.5
Goodbye SoloRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
BonesRated ★ 5.0