Series
Ratings
10
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0