Movies
Ratings
20
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0