Series
Ratings
27
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Queen MillenniaRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5