Movies
Ratings
106
Swing KidsRated ★ 5.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0