Series
Ratings
358
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Busan Boys: Sydney BoundRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 대학전쟁Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
대학전쟁Rated ★ 4.0
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.5- Three KingdomsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 3Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Earth Marble World TourRated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 4.0
- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0