Series
Ratings
21
WandaVisionRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Over the Garden WallRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0