Series
Ratings
85- 원피스 3기Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
RobberRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
Hello! My LadyRated ★ 2.5
What's Up?Rated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.0