Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- 천하제빵Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5