Titles you rated
The Dark History of the Reincarnated VillainessRated ★ 2.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 4.0
Studio Apartment, Good Lighting, Angel Included.Rated ★ 2.0
Isekai Quartet Season 3Rated ★ 3.0
Nukitashi the AnimationRated ★ 0.5
The Shy Hero and the Assassin PrincessesRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.5
This Monster Wants to Eat MeRated ★ 3.5
Backstabbed in a Backwater Dungeon: My Trusted Companions Tried to Kill Me, But Thanks to the Gift of an Unlimited Gacha I Got LVL 9999 Friends and Am Out For Revenge on My Former Party Members and the WorldRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 2.0
Don't Touch KotesashiRated ★ 2.5
May I Ask for One Final Thing?Rated ★ 2.0
With You and the RainRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Even Given the Worthless "Appraiser" Class, I'm Actually the StrongestRated ★ 1.5
The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5
The Beginning After the EndRated ★ 2.5
The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 2.5