Movies
Ratings
1195
OnwardRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
The Banshees of InisherinRated ★ 2.0
Initiation LoveRated ★ 2.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 2.5
The Haunted MansionRated ★ 2.5
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
Rear WindowRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard TapesRated ★ 3.5
How to Marry a MillionaireRated ★ 1.5
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.5
Some Like It HotRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 1.5