Series
Ratings
51
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 1.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 0.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5