Series
Ratings
180
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Wind BreakerRated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 1.0
The TyrantRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0- Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 3.0