Titles you rated
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 0.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- HonourRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 2.5- 아이 엠 복서Rated ★ 2.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0- 누난 내게 여자야Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Dynamite KissRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 1.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0