Movies
Ratings
19
ChronicleRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0