Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Lessons In ChemistryRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 4.0
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
The Great Season 3Rated ★ 4.0
The IdolRated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Shameless Season 11Rated ★ 4.0