Movies
Ratings
606
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5