Series
Ratings
116
Blown AwayRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Good Morning CallRated ★ 2.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0