Movies
Ratings
213
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
DangalRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 1.0
Scarlet InnocenceRated ★ 0.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5