Movies
Ratings
1016- HumintRated ★ 2.5
FanaticRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0- My Missing AuntRated ★ 3.5
- DeprivationRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
3670Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
My Favorite Love StoryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0