Titles you rated
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0