Series
Ratings
157- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Burn the House DownRated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
BootsRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
The Simpsons Season 35Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Yakitori: Soldiers of MisfortuneRated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5