Series
Ratings
125
Fight For My WayRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 3.0
Love in Her BagRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 3.0
Tomorrow VictoryRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.5
Happy HomeRated ★ 4.5
Air CityRated ★ 2.5
9 End 2 OutsRated ★ 2.5- Precious FamilyRated ★ 4.5
I Do, I DoRated ★ 3.0