Series
Ratings
29
PluribusRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Doctor FosterRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 3.5
The Cuba Libre StoryRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5