Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 5.0