Series
Ratings
155
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
AemaRated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5