Movies
Ratings
1156
Beneath Loch NessRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 5.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 5.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 4.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 5.0
SaharaRated ★ 3.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 5.0
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 5.0
Over the BorderRated ★ 3.0
Batman & RobinRated ★ 5.0- Bride of ChuckyRated ★ 5.0
Mr. VampireRated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 5.0
House on Haunted HillRated ★ 4.0
Fun MovieRated ★ 4.5
Master KIMsRated ★ 5.0
Street KingsRated ★ 5.0
TMNTRated ★ 5.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 5.0