Series
Ratings
70
Temptation of WifeRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0