Movies
Ratings
890
Project Hail MaryRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5