Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 1.5
ChampionRated ★ 2.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
ChangelingRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 0.5
LifeRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5