Series
Ratings
20
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Haneuljae's MurderRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0