Titles you rated
Daredevil: Born Again Season 2Rated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.0
Gen V Season 2Rated ★ 2.5
Fallout Season 2Rated ★ 2.5
Maxton Hall - The World Between Us Season 2Rated ★ 2.0
Maxton Hall - The World Between Us Season 1Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.0
His & HersRated ★ 3.0
Run AwayRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Had I Not Seen the SunRated ★ 1.5
WongyeongRated ★ 2.0
The Best ThingRated ★ 2.0- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 2.0
MarinesRated ★ 3.0